Bölge ve İl Temsilcileri

AKDENİZ BÖLGESİ TEMSİLCİSİ: 

Burdur İl Temsilcisi

 

Adana İl Temsilcisi

Mehmet Göçmen

 

Isparta İl Temsilcisi

Şaban Göküş

 

 

Antalya İl Temsilcisi

 

Mersin İl Temsilcisi

Kübra Göçmen

 

Hatay İl Temsilcis

 

Kahramanmaraş İl Temsilcisi

 

Osmaniye İl Temsilcisi

 


DOĞU ANADOLU BÖLGESİ TEMSİLCİSİ:

Malatya İl Temsilcisi Erzurum İl Temsilcisi
Erzincan İl Temsilcisi Muş İl Temsilcisi
Elazığ İl Temsilcisi Bitlis İl Temsilcisi
Tunceli İl Temsilcisi Kars İl Temsilcisi
Bingöl İl Temsilcisi Ağrı İl Temsilcisi
Iğdır İl Temsilcisi Ardahan İl Temsilcisi
Van İl Temsilcisi Hakkari İl Temsilcisi

EGE BÖLGESİ TEMSİLCİSİ: YAKUP ÖZSOY

İzmir İl Temsilcisi

Tahsin Çankaya

Erdoğan Eroğlu

 

 

 

Denizli İl Temsilcisi

Kazım Akşan

 

Aydın İl Temsilcisi

Mehmet Avcı

Gözde İnsan

 

 

Uşak İl Temsilcisi  
Muğla İl Temsilcisi  

Kütahya İl Temsilcisi

Mustafa Bozdemir

 

 

Manisa İl Temsilcisi

Mevlüt Ünal

 

 

Afyonkarahisar İl Temsilcisi

Mevlüt Özpunar 

Mehmet Güçlü

 

 


GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ TEMSİLCİSİ:

Gaziantep İl Temsilcisi Diyarbakır İl Temsilcisi
Kilis İl Temsilcisi Mardin İl Temsilcisi
Adıyaman İl Temsilcisi Batman İl Temsilcisi
Şanlıurfa İl Temsilcisi Siirt İl Temsilcisi
Şırnak İl Temsilcisi  

İÇ ANADOLU BÖLGESİ TEMSİLCİSİ:

İbrahim Dek

Eskişehir İl Temsilcisi

 

Yozgat İl Temsilcisi

Konya İl Temsilcisi

Hasan Aybey

Akşehir ilçe Temsilcisi

Mehmet Fatih Kantarcı

 

 

Niğde İl Temsilcisi
Ankara İl Temsilcisi

 

Nevşehir İl Temsilcisi
Çankırı İl Temsilcisi

 

Kayseri İl Temsilcisi
Aksaray İl Temsilcisi

 

Karaman İl Temsilcisi
Kırıkkale İl Temsilcisi

 

Sivas İl Temsilcisi
Kırşehir İl Temsilcisi

 

 

KARADENİZ BÖLGESİ TEMSİLCİSİ:

Bolu İl Temsilcisi Amasya İl Temsilcisi
Düzce İl Temsilcisi Tokat İl Temsilcisi
Zonguldak İl Temsilcisi Ordu İl Temsilcisi
Karabük İl Temsilcisi Giresun İl Temsilcisi
Bartın İl Temsilcisi Gümüşhane İl Temsilcisi
Kastamonu İl Temsilcisi Trabzon İl Temsilcisi
Çorum İl Temsilcisi Bayburt İl Temsilcisi
Sinop İl Temsilcisi Rize İl Temsilcisi
Samsun İl Temsilcisi Artvin İl Temsilcisi

MARMARA BÖLGESİ TEMSİLCİSİ:

Çanakkale İl Temsilcisi

 

Bursa İl Temsilcisi

Balıkesir İl Temsilcisi

Şebnem Gürel

 

Yalova İl Temsilcisi
Edirne İl Temsilcisi

 

Kocaeli İl Temsilcisi
Tekirdağ İl Temsilcisi

 

Bilecik İl Temsilcisi
Kırklareli İl Temsilcisi

 

Sakarya İl Temsilcisi

İstanbul İl Temsilcisi

Dursun Düzduran